Domů / Vše o nákupu / Vrácení/výměna zboží
Kategorie
Výrobci

Vrácení/výměna zboží

Vážený zákazníku,

 

v případě, že Vám dodané zboží nevyhovuje, nesedí Vám velikost nebo se Vám nelíbí, můžete jej nepoužité vrátit nebo vyměnit do 14 ti kalendářních dnů.

 

V takovém případě zašlete zboží zpět s přiloženou kopií faktury na adresu:

 

Wolf line s.r.o.

Štěpnice 4141

695 01 Hodonín

Česká republika

 


Obal není předmětem koupě ani součástí koupené věci. Zboží si můžete vyzkoušet, nemělo by však dojít k jeho zjevnému opotřebení. Je třeba brát v úvahu náklady, které bude mít společnost Wolf line s.r.o. s uvedením do původního stavu a které mohou být požadovány k úhradě. Tyto náklady pak mohou být započteny s částkou za vrácené zboží.

 

Vrácení
V případě vrácení peněz nám napište prosím číslo účtu, na který chcete peníze zaslat zpět. Peníze za zboží vám zašleme na Váš bankovní účet co nejdříve, nejpozději do 14 dnů od doručení zboží na naši adresu.

 

Výměna
V případě výměny prosím přesně e-mailem specifikujte, za jaký model, velikost, barvu chcete zboží vyměnit. Zboží Vám rádi vyměníme a obratem zašleme.

 

TIP: Pokud chcete celou výměnu maximálně urychlit, udělejte si zároveň rovnou novou objednávku a do poznámky napište "výměna za XXX (číslo původní objednávky)" - tímto se vám zboží rezervuje a nebude hrozit, že bychom ho později neměli.


Zboží v žádném případě neposílejte zpět na dobírku!

 

Reklamace

V případě reklamace se podívejte na reklamační podmínky a postupujte podle nich.